SME OFICIÁLNY
PREDAJCA
DORUČUJEME
AJ V SOBOTU
MÁME TOVAR
SKLADOM
SME NA
FACEBOOKU
( hľadaný výraz )
-57%
Dodatočná zľava po zadaní kódu - Vq1OhwgK
+ Zadarmo
Dodatočná zľava po zadaní kódu - Vq1OhwgK

Lamax BFit Pro 2

Fitness náramok

29,80 € s dph 69,99 €
 • Parametre
  • Bluetooth 4.0 (technológia BLE):
  • Displej 0.96“ TFT farebný displej:
  • Hmotnosť tela náramku 9 g:
  • Hmotnosť celého náramku 22 g:
  • Rozmery tela náramku 41 mm × 20 mm × 12 mm:
  • Nabíjanie USB 5 V / 500 mA:
  • Batéria 90 mAh Li-Pol (přibližně 7 dnů užívání):
  • Vodotesnosť dle normy IP67 až do 1 metru na 30 minut:
  • Kompatibilita mobilné zariadenie s iOS 8+ a Android 4.4+:
  • (Nadstavby systému Android od niektorých výrobcov môžu spôsobovať problémy s prepojením Bluetooth zariadenia. Aktuálne výnimky nájdeš na stránke komaptibility.):
 • Popis

  Pre tvoje maximálne nasadenie
  Fitness tracker LAMAX BFit PRO2 si nasadíš len raz a už ho nebudeš chcieť dať dolu. Celodenné meranie tepu, notifikácie z telefónu, vyhodnocovanie spánku, predpoveď počasia a omnoho viac na jednom mieste. Jeho maximálne nasadenie zabezpečuje až 10denná výdrž batérie a vodotesnosť do 1 metra. Používanie spríjemní prehľadný farebný displej, vďaka dvom variantom v balení padne na každé zápästie.

  Merania tepu vo dne aj v noci
  Je treba si tep strážiť. Máš tak prehľad, že všetko funguje tak, ako má. Preto je BFit PRO2 vybavený senzorom tepovej frekvencie, ktorý ho sníma v pravidelných intervaloch 24/7. Máš tak počas celej doby nosenia dokonalý prehľad o svojej srdečnej činnosti a v priebehu cvičenia aj o úrovni intenzity kardia.

  Maximálne nasadenie vo všetkých podmienkach
  Vďaka desaťdennej výdrži batérie a integrovanému USB konektoru nemusíš riešiť, kedy a kde budeš náramok dobíjať. Môžeš ho mať na sebe celý deň a s vodotesnosťou IP67 v kľude aj pri kúpaní. V noci navyše sám rozpozná, kedy spíš a začne ti automaticky vyhodnocovať spánkovú aktivitu.

  Fitness trenér na zápästí
  BFit PRO2 sleduje a zapisuje dáta o tvojej aktivite. Priamo na farebnom displeji náramku si môžeš zvoliť vykonávaný šport, spustiť stopky alebo dýchacie cvičenie. Denný súhrn aktivít ti potom ukáže na časovej ose. Zároveň si bude rozumieť s tvojim smartfónom a upozorní ťa na správy, hovory alebo ti ukáže predpoveď počasia. Dokáže takisto využívať jeho GPS a zaznamenávať tvoj pohyb, napríklad keď vyrazíš behať.

  Kroky, srdcový tep, spánok, kalórie, …
  Senzor srdcového tepu, krokomer a spánkový senzor zhromažďujú údaje o tvojej aktivite vo dne aj v noci. V aplikácii si potom môžeš pozrieť počet nachodených krokov, spálených kalórií, prejdenú vzdialenosť a ďalšie ukazovatele v podobe štatistík a grafov.

  Podpora viacerých športov
  Pred začiatkom aktivity si zvolíš jeden zo 14 typov športovania, ako je napríklad fitness, beh, futbal, horolezectvo a ďalšie. V súhrne potom budeš mať aktivitu rozlíšenú podľa športu a samotné meranie bude tým pádom prispôsobené konkrétnej vykonávanej aktivite.

  Vodeodolnosť IP67
  Odolnosť náramku odpovedá štandardu IP67. To znamená, že okrem ošpliechania a potu, zvládne hravo aj tridsaťminútové ponorenie do vody s hĺbkou až 1 meter a je odolný aj proti vniknutiu prachu, alebo iných drobných častíc.

  Upozornenie na hovory, SMS a notifikácie
  Po spárovaní s mobilným telefónom začne náramok zobrazovať upozornenia na správy, notifikácie a prichádzajúce hovory. Dokáže takisto telefón vyhľadať a diaľkovo ovládať spúšť fotoaparátu.

  Prepojená GPS
  Aplikácia náramku dokáže využívať GPS tvojho telefónu a ukladať dáta o polohe. Namerané vzdialenosti sú tak neporovnateľne presnejšie a pri aktivitách sa ukladá aj mapa so zdolanou trasou.

  Predpoveď počasia
  Po prepojení s telefónom dokáže náramok priamo na displeji zobraziť predpoveď počasia. Máš tak istotu, že v priebehu športovania alebo behom cesty do práce nezmokneš.

  Ovládanie hudby
  Pri počúvaní hudby z telefónu môžeš náramok používať aj ako diaľkové ovládanie. Priamo na displeji vidíš, aká hudba práve hrá, môžeš prepínať medzi skladbami alebo pozastaviť prehrávanie.

  Farebný LCD s rôznymi vzhľadmi
  Vďaka rôznym vzhľadom displeja ťa náramok len tak ľahko neomrzí. Prehľadný farebný displej tak môže hrať farbami presne podľa tvojej nálady.

  Dva náramky v balení
  Okrem základného čierneho náramku je v balení aj červený. Obidva náramky sú vyrobené z pohodlného materiálu a dajú sa jednoducho vymieňať.

  Automatický spánok a tiché budenie
  Náramok sám rozpozná, že zaspávaš a automaticky sa prepne do režimu vyhodnocovania spánku. Ráno a potom vo zvolenom čase prebudí tichou vibráciou na ruke.

  Motivuje k aktivite
  V prípade, že sedíš dlhšiu dobu na jednom mieste, môžeš si nastaviť upozornenie na nečinnosť. To znamená, že náramok ti vo zvolenom intervale pripomenie, že by si sa mal troška natiahnuť. Priamo v menu náramku si môžeš spustiť aj dychové a relaxačné cvičenie.

  Až 10 dní na batériu a USB nabíjanie
  Náramok vydrží na jedno nabitie okolo 10 dní. Vďaka integrovanému konektoru ho potom stačí len vybrať z gumového náramku a na približne hodinu a pol zapojiť do USB.

 • Obsah balenia

  LAMAX BFit PRO2 náramok s čiernym remienkom
  Červený remienok
  Užívateľský manuál